Péntek reggeltől közüzemi áramellátási hiba miatt nem működik a biztosítóberendezés a Rákosrendező – Rákospalota-Újpest – Fót szakaszon, ezért a szobi és a veresegyházi vonalon 15-20 perccel hosszabb a menetidő.
A késések csökkentése érdekében nem közlekedik a Nyugati pályaudvarról 8:15-kor Vácra és a Vácról 9:32-kor a Nyugati pályaudvarra induló S70-es vonat (2452, 2487).
- Májusban csaknem 62 ezer utast ellenőriztek a főváros forgalmas járatain
- Még több autó zúdul Budapest belvárosára?
- Havas időjárás miatt a közösségi közlekedést javasolja a BKK a Normafához indulóknak
- Iskolautcákkal teszi gyermekbarátabbá Budapestet a Főváros
- Befejezték az Astória csomópont felújítását
